Egy pontot ért az utolsó perces gól

Pelles góljának köszönhetően bravúros pontmentést hajtott végre az U17-es csapat, amely hazai pályán fogadta a Puskás Akadémia gárdáját. Sok elpuskázott helyzet után a hazaiak csak a 89. percben tudták bevenni a vendégek kapuját, akik számára legalább annyi helyzet adódott az újabb gólszerzésre, mint a vendéglátóknak.

U16-os csapatunk Pécsett vendégszerepelt és a tabella, illetve a papírforma alapján meglepő vereséget szenvedett. Törő Milán ugyan kiegynlített még az első félidő végén, de az újabb bekapott gólra már nem tudtak válaszolni Joó Zsolt fiai, így a pécsiek megérdemelten tartották otthon a pontokat.

A tabellán elfoglalt helyezéseket nézve, szintén a DVSC felé billent a mérleg az U15-ös korosztályban, ahol a Honvéd ifjai voltak a vendégek Pallagon. Végül a felek egy igazságos, gólnélküli döntetlennel zártak, amellyel igazából senki sem lehetett elégedett.

U14-ben aztán érvényesült a papírforma, Kolozsi Gergő csapata rossz vendéglátónak bizonyult, hiszen fél tucat góllal terhelte a Vasas kapuját, amire csak fele annyi gól lett a válasz. A kezdeti nehézségek után talán ráérzett a csapat a nagypálya adta lehetőségekre.

Mezőkövesden járt U12-es és U13-as csapatunk, és ha már ott voltak, fociztak egy jót a hazaiakkal. Előbbi 5-0-val, utóbbi pedig 9-1-es sikerrel a zsebében térhetett haza.

10.19. szombat
U17 | DVSC – Puskás Akadémia 1-1 (0-1)
DVSC:
Balogh T. M. – Sánta, Asztalos, Pelles, Bartha (Pál, 79.), Di Mundo Antonio (Csipak, 65.), Veres (Kovács T., 46.), Tóth S. (Krizsán, 79.), Kiss M. (Molnár B., 37.), Kóka, Szakál. Vezetőedző: Garamvölgyi Péter.
Gól: Pelles (89.)
Garamvölgyi Péter:A saját játékunkat tekintve minden téren nagy különbség mutatkozott meg a két félidő között a második javára, melynek végén sikerült egyenlítenünk. A hibáinkat ki kell javítanunk, illetve a pozitív dolgainkat tovább kell erősítenünk a hatékonyság érdekében.

U16 | Pécsi MFC – DVSC 2-1 (1-1)
DVSC:
Varga N. – Kis K. (Járomi, 32.), Albert, Kállai, Panimacsenko (Fórizs, 46.), Varga Zs., Törő, Viazovyk (Rafaelian, 84.), Kovács P. (Varga Z., 72.), Serucza, Barna (Kun, 84.). Vezetőedző: Joó Zsolt.
Gól: Törő (45.)
Joó Zsolt:

U15 | DVSC – Bp. Honvéd MFA 0-0 (0-0)
DVSC:
Bányai – Kis V., Illés, Sándor K., Vig T. (Vasas, 78.), Ruskó, Kányássy (Szabó Gy., 41.), Bartuska, Schwarcz (File, 67.), Hermann, Tömöri. Vezetőedző: Szűcs János.
Szűcs János:Az első 25-30 percben látottakkal elégedett vagyok, aztán viszont sok hiba jellemezte a játékunkat. Mind a 2 csapatnak adódtak lehetőségei, reálisnak mondható az eredmény.

U14 | DVSC – Vasas 6-3 (4-2)
DVSC:
Szilágyi Zs. (Szerepi, 69.) – Papp M. (Salagean, 52.), Kovács, Mester, Szilágyi N. (Filep, 69.), Csorba (Cziránku, 41.), Balogh T. A., Szabdos Páris, Nagy B., Grega, Balázs P. (Póti, 69.). Vezetőedző: Kolozsi Gergő.
Gól: Balogh T. A. (6.), Szilágyi N. (14., 46.), Balázs P. (21., 26.), Cziránku (59.)
Kolozsi Gergő:Jó felfogásban léptünk pályára, bátran és kezdeményezően játszottunk, támadásban és a befejezéseknél jó döntéseket hoztunk. A kapott gólokat figyelmezetlenség előzte meg. Gratulálok a játékosoknak!

10.20. vasárnap
U13 | DVSC – Mezőkövesd 9-1
DVSC:
Szabó G. – Kárándi, Korbély, Gajdos, Tisza, Németh K., Jenei, Nagy Z., Szilágyi B. (Réti, Orosz, Csalánosi, Hajnal). Vezetőedző: Madar Csaba.
Gól: Szilágyi B. (4.), Tisza (10., 16., 42., 60., 80.), Jenei (17.), Orosz (22., 48.)
Madar Csaba: Kevésbé nagy ellenállású csapat ellen is jó felfogásban és mentalitással játszottak a gyerekek. Az idő is jó volt, így kellemes vasárnap délelőtti kikapcsolódásnak jó volt az összecsapás.

U12 | DVSC – Mezőkövesd 5-0
DVSC:
Mester D. – Lukács, Molnár M., Török, Coulibaly, Szigeti, Ferenczi, Varga L., Sörlei (Szemán, Nagy Z., Takács L., Magyar, Györfi, Kulcsár, Derecskei). Vezetőedző: Tóth Ádám.
Gól: Török (8.), Sörlei (47.), Takács L. (49., 50.), Ferenczi (57.)
Tóth Ádám: – A mérkőzés teljes egészében a mi akaratunk érvényesült. Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, az átmeneteket pedig végig kontroll alatt tartottuk. Nagyon gyorsan támadtunk ma vissza, így szinte végig az történt, amit mi akartunk. Gratulálok a csapatnak!