Álláslehetőségek

A DVSC Labdarúgó Akadémia sajtómunkatársat keres

Főbb információk

  • munkaidő: teljes munkaidő
  • kezdés: 2022. július
  • jelentkezését fényképpel ellátott önéletrajzával, a végzettségek másolatával, valamint motivációs levelével az alábbi címekre várjuk: akademia[kukac]dvsc.hu, media[kukac]dvsc.hu

Munkaköri leírás

  • DVSC LA-ról szóló hírek készítése, kezelése, nyilvánossá tétele, az akadémia weblapjának frissítése
  • közösségi oldalak kezelése
  • korosztályos labdarúgócsapatok mérkőzéseiről tudósítás, fotók és kisvideók készítése
  • kapcsolattartás az akadémia vezetőivel, edzőivel és játékosaival
  • kapcsolattartás a helyi és országos média munkatársaival
  • mérkőzéseken való személyes jelenlét (hazai, alkalmanként idegenbeli)
  • vezetőkkel való egyeztetés után interjúk, beszámolók írása

Amit biztosítunk

  • versenyképes bérezés
  • vállalati telefon és laptop
  • előrelépési lehetőség
  • szakmai tapasztalat szerzése
  • kulturált, fiatalos, lendületes munkakörnyezet

Amit elvárunk

  • felsőfokú (lehetőleg szakmai) végzettség
  • középszintű angol nyelvtudás
  • hétvégi és ünnepnapokon munkavégzés
  • büntetlen előélet
  • rugalmasság

A DVSC Labdarúgó Akadémia buszvezető, gépjárművezető munkatársat keres

  • jelentkezését fényképpel ellátott önéletrajzával az alábbi címre várjuk : logisztika[kukac]dvsc.hu
  • jelentkezési határidő: 2022. június 15.

Főbb feladatok, munkák

  • sportolók szállítása edzésekre, mérkőzésekre

Az álláshoz tartozó elvárások

  • „D” kategóriás vezetői engedély
  • GKI engedély
  • legalább 50 fős autóbusz vezetésében és személyszállításban szerzett 3 éves tapasztalat
  • busz és gépjármű műszaki ismeret
  • hétvégi munkavégzésre való hajlandóság
  • ünnepnapokon munkavégzésre való hajlandóság

Kompetenciák

  • megbízhatóság
  • nagyfokú önállóság és problémamegoldó képesség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség
  • diszkréció

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • modern munkaeszközök
  • nagyfokú önállóság
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • képzési hozzájárulás

Támogatóink