Válogatott körkép – ez történt a héten

Az U17-es magyar válogatott felkészülési mérkőzésen Izrael csapatával kétszer is megmérkőzött Gyirmóton (0-1, 1-2). A mieink a Görögország, Azerbajdzsán, Románia trióval egy csoportban lesznek a novemberben kezdődő Eb-selejtezőkön, addig a magyar csapatnak ezek voltak az utolsó edzőmérkőzései. A keret tagja volt Balogh T. Márk, aki a második találkozót végig védte és Sánta Milán, aki az első mérkőzésen 17 percet játszott, míg a másodikon egy félidőn bizonyíthatott.

U18-as válogatottunk október 3-án Dunaszerdehelyen mérkőzött meg Szlovákiával és nyert ötgólos mérkőzésen 3-2-re. Egri Imre 68 percet kapott ezen a találkozón.

A magyar U19-es válogatott Debrecenben látja vendégül Skócia hasonló korú csapatát felkészülési mérkőzéseken, a keret tagja Engedi Márk és Hornyák Csaba. Utóbbit a 92. percben cserélték le az első mérkőzésen, amelyen a skótok egy góllal bizonyultak jobbnak (1-2). A felek még egyszer összecsapnak október 13-án. A magyar csapat Ciprussal, Andorrával és Németországgal van a novemberben kezdődő Eb-selejtező 2. csoportjában.

Fotó: U17-es válogatott | mlsz.hu