U15: oda a veretlenség

Hétközi mérkőzésen pótolt U15-ös és U16-os csapatunk, ezeken a találkozókon mindkét csapat tovább erősítette vezető pozícióját. A hétvégén már nem ment annyira U15-ös gárdánknak, hiszen a kisvárdai fiatalok fogást találtak Kolozsi Gergőéken és közel egy év után szenvedtek ismét vereséget. Túl sok ok, illetve idő nincs a búslakodásra, hiszen egyrészt vezetik a tabellát, másrészt pedig a következő hétvégén egy sokkal nagyobb feladat vár a csapatra.

U17-es fiataljaink a Vasast fogadták, és már első félidőben eldöntötték a találkozót, győzelmükkel felugrottak a tabella élére, reméljük, ott is maradnak.

Bár, jobban örültünk volna egy hazai győzelemnek, a döntetlen sem rossz U19-eseinktől, akik a székesfehérváriakat fogadták szombat délután. A negyedik és ötödik csatája ezúttal nem hozott döntést.

Vasárnap az U12 és U13 látta vendégül a Várda LA hasonló korú csapatait, és ez a nap felemásra sikerült, hiszen míg U12-es csapatunk nyert, az U13-as srácok minimális vereséget szenvedtek.

2023. 04. 12. 13:30 Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont

DVSC U15-ETO FC Győr 5-0 (4-0)

DVSC: Balogh T. M. (Kachovetz, 41.), Sánta (Krizsán, 52.), Bartha, Tóth S., Kovács (Bécsi, 60.), Nyikos (Dubóczki, 60.), Kóka (Curcin, 52.), Veres, Asztalos, Pelles, Kiss. Vezetőedző: Kolozsi Gergő.

Gól: Nyikos (13., 28.), Kiss (32., 44), Veres (40.)

Kolozsi Gergő:A mérkőzés első félidejében sikerült gólokat szereznünk és eldönteni a találkozót. Amit kértünk a játékosoktól, betartották, ebből több helyzetet sikerült kialakítanunk. A második játékrészben türelmesebben és labdabirtoklásra törekvőbben kellett volna játszanunk. Gratulálok a játékosoknak!

2023. 04. 13. 10:30 ETO Stadion

ETO FC Győr-DVSC U16 3-4 (3-2)

DVSC: Shakhanov – Rácz, Grassi (Lovas, 46.), Bodnár (Szabó, 69.), Lólé (Gajdán, 77.), Patai (Dávid, 77.), perpék, Mona, Tóth B., Kis, Gergely (Lénárt, 77.). Vezetőedző: Joó Zsolt.

Gól: Lólé (8., 61.), Rácz (17.), Lovas (82.)

Joó Zsolt:Egy jó játékerőt képviselő Győrhöz látogattunk. Azt gondolom, hogy jól kezdtünk, hiszen 15 perc után már 2-0-ra vezettünk, és a játékminőség is rendben volt, 35 percig. Ezután egy büntetőből az ellenfél szépíteni tudott, az utolsó percekben még két hibát vétettünk, így a félidőben már a hazai csapat vezetett 3-2 re. A második félidőben a játékosok nagyon koncentráltak voltak, így tudtunk meg két gólt szerezni. Összességében egy nagyon fordulatos és tanulságos mérkőzésen vagyunk túl, amit véleményem szerint megérdemelten nyertünk meg. Gratulálok a csapatnak és a stábnak.

2023. 04. 15. 13:00 Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont

DVSC U19-MOL Fehérvár FC 1-1 (1-1)

DVSC: Csapó – Tóth B., Soroka, Vaskó, Karmacsi, Kovács, Horváth-Gaudi, Batai (Szabó, 83.), Bökönyi (Jaczkó, 74.), Doktor (Stavnichuk, 60.), Lyskov (Székelyhidi, 74.). Vezetőedző: Kerekes Zsombor.

Gól: Karmacsi (2.)

Kerekes Zsombor:Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, a megbeszéltek szerint, az első perctől letámadtuk az ellenfelet, és ennek gyorsan meg is lett az eredménye. Gyorsan gólt szereztünk és még voltak lehetőségeink további gólszerzésre is. Az első félidő közepétől már kiegyenlítettebb lett a mérkőzés, és sajnos az ellenfél egalizált! A második félidőben mindent megtettek a fiúk, hogy megnyerjük a meccset, de a kapu előtt nem jó döntéseket hoztunk, és emiatt nem tudtuk megnyerni a mérkőzést!

2023. 04. 15. 12:00 Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont

DVSC U17-Vasas Kubala Akadémia 3-0 (3-0)

DVSC: Engedi – Kiss, Butor, Szilágyi (Ludmány, 46.), Akbari (Szakács, 65.), Kohut (Zsolcai, 68.), Egri, Nagy, Polozhyi (Balogh M., 83.), Török, Tercza. Vezetőedző: Szűcs János.

Gól: Szilágyi (21.), Kohut (31.), Egri (34.)

Szűcs János:Erre a mérkőzésre már több taktikai elemmel tudtunk készülni, mint az előző két meccsre. A csapat szervezetten játszott, egy jó Vasast sikerült legyőznünk. Jó sorozatban vagyunk, úgy látom, hogy a játékosok önbizalma meccsről meccsre növekszik, ez egy jó alap a hátralevő fordulókra.

2023. 04. 15. 11:00 Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont

DVSC U15-Várda Labdarúgó Akadémia 1-2 (0-1)

DVSC: Balogh T. M. – Kovács (Dubóczki, 62.), Sánta, Bartha, Nyikos, Pelles, Veres (Rónai, 70.), Asztalos, Tóth S., Kiss, Kóka (Curcin, 55.). Vezetőedző: Kolozsi Gergő.

Gól: Nyikos (79.)

Kolozsi Gergő:Ma egy ki-ki mérkőzést játszottunk, amiből most az ellenfelünk jött ki jobban. Minden széria megszakad egyszer, gratulálok a csapatnak, hogy ilyen hosszú sorozatot produkált veretlenül a bajnokságban.

2023. 04. 16. 10:00 Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont

DVSC U12-Várda Labdarúgó Akadémia 2-0 (2-0)

DVSC: Szilágyi – Kányássy, Mester, Cziránku, Czencz, Nagy, Szabados, Vatai, Habi (Magyari, Balázs, Filep, Fodor, Balogh T. A.). Vezetőedző: Tóth Ádám.

Gól: Cziránku (4., 13.)

Tóth Ádám:A mai nap 40 percig kombinatívan fociztunk, és sok helyzetet dolgoztunk ki, majd szép lassan belealudtunk a mérkőzésbe. Összességében végig kézben tartottuk a találkozót, de ettől sokkal jobban is tudunk focizni. Szerdán újra pályára lépünk, remélhetőleg ott már sokkal élesebbek leszünk.

2023. 04. 16. 12:00 Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont

DVSC U13-Várda Labdarúgó Akadémia 2-3 (0-1)

DVSC: Szilágyi – Rizán – File, Grega, Illés, Szálkai, Kis, Mezősi, Hermann, Sándor (Mészáros, Tóth M., Sápi, Zékány, Bartuska). Vezetőedző: Madar Csaba.

Gól: Illés (56.), Sándor (793.)

Madar Csaba: Az eredmény ellenére is gratulálok a srácoknak, mert tudatosan és bátran játszottak, ami hosszútávon kifizetődő lesz.