Meglepetés a kupában

Kupafordulót rendeztek szerdán, amelyben U19-es és U17-es csapatunk volt érdekelt. Mindkét gárdánk idegenben játszott a nagy izgalommal várt mérkőzéseken.
Kerekes Zsombor U19-es legényei Székesfehérvárra látogattak, ahol a Főnix Gold FC ellen léptek pályára. Nem kímélték egymást a csapatok, hamar gólgyártásba kezdtek, hiszen 20 perc elteltével már 2-2 volt az állás, azonban mégis haza vezetéssel vonultak szünetre a csapatok. A második félidőben sem álltak le a hazaiak, újabb három gólt sikerült elérniük, válaszul azonban csak egyetlen debreceni találat érkezett, így a Főnix Gold 6-3-ra megnyerte a találkozót és bejutott az elődöntőbe.
Joó Zsolt U17-es csapata az UDSE vendégeként lépett pályára és a kezdeti nehézségeket leküzdve, egygólos előnyt szereztek az első félidőben. A szünet után is kitartott a lendület, ami újabb három gólban mutatkozott meg, így végül 4-0-s sikert könyvelhettek el a debreceni fiatalok. Az elődöntőben itt az MTK, a Békéscsaba és a Gyirmót közül kaphat valakit a DVSC.

Eredmények:

U19 | Főnix Gold FC – DVSC 6-3 (3-2)
DVSC:
Vámos – Vaskó, Kosztyák (Rácz, 46.), Ludmány (Butor, 46.), Polozhyi (Perpék, 46.), Patai (Segal, 75.), Takács B., Mona, Ferenczi, Szakács, Tercza (Forgó, 56.). Vezetőedző: Kerekes Zsombor.
Gól: Patai (4.), Takács B. (17.), Forgó (92.)
Kerekes Zsombor:

U17 | UDSE – DVSC 0-4 (0-1)
DVSC:
Shakhanov – Komlósi (Berzéki, 46.), Szabó M. (Lovas, 46.), Akbari (Regenyei, 46.), Bernáth (Lólé, 46.), Lénárt, Tóth B., Sánta, Kis Gy., Árva (Balogh M., 63.), Nyikos. Vezetőedző: Joó Zsolt.
Gól: Lénárt (38.), Nyikos (57.), Lólé (71.), Lovas (84.)
Joó Zsolt:

Update:

A Gyirmót vendégeként vívhatja ki csapatunk a döntőbe jutást, a találkozóra május 1-jén 10 órakor kerül sor.